Hakkımızda

2008 yılından bu yana emlak ve gayrimenkul danışmanlığı alanında uzmanlaşmış firmamız, başarılı işler yaparak sektörde kendini tanıtmış ve fark yaratmıştır. Temass Gayrimenkul Danışmanlığı ; Çağdaş hizmet anlayışıyla Avm’ler, 4-5 Yıldızlı Oteller,Plaza’lar,Gökdelen’ler,Rezidans’lar Yalılar,Köşk’ler.ve.Malikhaneler,

Boğaz’da.Villalar,Okul’lar,Hastaneler, Kurumsal/Bireysel.Emlak.Konutları, Siteler gibi mülkler satılık olarak portföylerimizde yer almaktadır. 

Firmamız, başlangıcından sonuna kadar bir projenin “Lider”i olarak hareket etmektedir. 

Gayrimenkul sektörünün faaliyet alanlarında; hedefe odaklı, profesyonel bakış açısıyla, ilkeli çalışmasıyla, etkin iletişim sağlayan, sorumluluk sahibi uzman ve dinamik ekibiyle hizmet vermektedir. Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve en seçkin potföyleri sizler için bir araya getirmiştir. 

Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız. Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız.

 Türkiye ve Uluslar arasındaki Yatırımcılarımızın Tüm taleplerini dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çalışıyor ve çabalıyoruz. Hayallerinizdeki, vede aklınızdaki gayrimenkul’ü size sunabilmek için sizleri şirketimize davet ediyor ve bekliyoruz . Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını dostluk ve sadakatimizle paylaşabilmek dileğiyle… Saygılarımızla,


 

 

Misyonumuz

Türkiye ve Uluslar arasındaki Yatırımcılarımızın olası en doğru gayrimenkul seçeneklerini sunarak, gayrimenkul’de geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak. . İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak. 

 Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek. Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak. . Ülkemizin en büyük gayrimenkul veri tabanlarından birisini oluşturmak. Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek. . Reklamlara, tabelalara, duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak. 

 Şirketimizin bünyesinde olan hiçbir portföyümüz internet ortamında bulunmamaktadır . Yatırımcımızı ve satılık olan portföyümüzü tapu devirleri sona erene kadar gizli tutmak en büyük ilkemizdir.

Vizyonumuz

Türkiye ve Uluslar arasındaki Yatırımcılarımızın olası en doğru gayrimenkul seçeneklerini sunarak, gayrimenkul’de geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak. 

İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak. . Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek. 

 Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak. Ülkemizin en büyük gayrimenkul veri tabanlarından birisini oluşturmak. . Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek. . Reklamlara, tabelalara, duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak. .   Şirketimizin bünyesinde olan hiçbir portföyümüz internet ortamında bulunmamaktadır . Yatırımcımızı ve satılık olan portföyümüzü tapu devirleri sona erene kadar gizli tutmak en büyük ilkemizdir. • Gayrimenkul alanında da en iyi olmak için çalışırız. Sonuca odaklanırız, kaliteden asla ödün vermeyiz. • Huzurlu bir çalışma ortamı yaratmaya, takım ruhuna, ortak sinerjiye ve iletişimin gücüne inanınırız.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •